پلاس شارژخرید کارت شارژ و شارژ مستقیم ایرانسل، همراه اول، رایتل و تالیا

کد USSD *789*7979#

با کد #7979*789* می توانید حتی با ساده ترین گوشی های غیر اندرویدی از خدمات شارژ پلاس شارژ استفاده کنید.

در صورتی که از گوشی های اندروید استفاده می کنید توصیه می شود از اپلیکیشن اندروید پلاس شارژ استفاده کنید، اما اگر دسترسی به گوشی اندرویدی ندارید یا قصد استفاده از اپلیکیشن اندروید را ندارید می توانید با روش های پایین با یک کلیک حتی شارژ خریداری کنید.

در ادامه مطلب با استفاده ی بهینه کد USSD آشنا شوید:

 

1. با یک کلیک باقیمانده شارژ و اینترنت خود را دریافت کنید

2. با یک کلیک شارژ بخرید

3. امنیت

 

1. با یک کلیک باقیمانده شارژ و اینترنت خود را دریافت کنید

حتما برای دریافت مقدار باقیمانده شارژ یا اینترنت از کدهای دستوری خاصی مانند #1*141* و غیره که با اختلاف اپراتورها مختلف می شوند استفاده می کنید.

برای صرفه جویی در وقت خود می توانید، یک مخاطب جدید ایجاد کرده و نام آن را مثلا < آ باقیمانده شارژ > گذاشته تا در صدر مخاطبین قرار گیرد و در قسمت شماره کد مورد نظر را وارد کنید. حال می توانید با کلیک روی این مخاطب بدون شماره گیری، باقیمانده شارژ خود را دریافت کنید.

در رابطه با باقیمانده اینترنت هم همین راه را می توانید انجام دهید.

خرید شارژ و دیگر خدمات هم یه همین صورت است اما به دلیل نکات کوچکی جدا ذکی می گردد.

 

2. با یک کلیک شارژ بخرید

برای خرید شارژ هم به همان روش مورد قبل عمل می کنیم لذا ابتداءا شارژ مورد نیازی را که معمولا خرید می کنید را به وسیله ی کد شماره گیری کنید، مثلا شما قصد دارید ده هزار ریال شارژ ایرانسل شگفت انگیز خرید کنید. ابتداءا #7979*789* را شماره گیری می کنید و سپس با انتخاب گزینه ی 1 خرید شارژ را انتخاب کرده و سپس شماره خود و تایید و در ادامه با انتخاب گزینه ی 2 شارژ شگفت انگیز را انتخاب کرده و مقدار 10000 را وارد می کنید و سپس با وارد کردن رمز دوم خرید خود را انجام می دهید.

اما این کدها را می توان به صورت یک مخاطب درآورده و تمام این کدها را در قسمت شماره این مخاطب به صورت : #10000*2*شماره شما*1*7979*789* ،وارد کنید.

و همین طور در مورد خرید کارت شارژ و بسته های اینترنت و ... می توانید به همین روش عمل نموده و یکبار بوسیله ی شماره گیری کد را دنبال کرده و مراحل را روی کاغذی نوشته و کدها را به دنبال هم آورده و ذخیره کنید.

فقط دقت داشته باشید که رمز دوم را نمی توان به صورت دنباله ای در آخر کد نوشت و باید مراحل را تا قابل از وارد کردن رمز دوم به دنبال هم آورده و رمز دوم را جدا وارد کنید که این مسئله به دلیل رعایت مسائل امنیتی می باشد.

در بین هر مرحله ستاره قرار دهید و در آخر کد به جای ستاره، مربع قرار دهید.

 

 

برچسب ها: کد USSD , پلاس شارژ , یک کلیک

شنبه 12/02/1394 , 23:54
1
بیشتر بخوانید

نظرات

نکته :
- نظرات شما ممکن است پس از تایید مدیر نمایان شود .
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید .


هیچ نظری ثبت نشده است

شما اولین نفر باشید !


ثبت نظر

نظر سنجی


چگونه با پلاس شارژ آشنا شدید؟


پیامک
چتروم ها
دوستان
شبکه های اجتماعی
تبلیغات اینترنتی
مرورگر اینترنتی
تبلیغات خیابانی
ایمیل
اپلیکیشن شارژ
دیگر

موبایلتو شارژ کن